O firmie

Galeria

Firma CETNARSKY GOODS powstała z ponad dwudziestoletnich doświadczeń założyciela w dziedzinie wyposażania sklepów i innych placówek spożywczych, ale nie tylko.
Nasze podejście jest zupełnie różne niż w innych firmach zajmujących się tego typu działalnością -
MY PRACUJEMY U KLIENTA zawsze starając się aby wszystkie sprawy związane z naszym zakresem działania były maksymalnie dobrze dopilnowane i wykonane – to nasza dewiza.

Zastanawiacie się Państwo skąd nazwa CETNARSKY GOODS – otóż rodzinnie jesteśmy związani z Łańcutem, gdzie w 2008r roku został odsłonięty pomnik przodków naszego założyciela – braci Cetnarskich, którzy wykonywali swoją pracę tak doskonale, że zasłużyli sobie na taką nagrodę w samym centrum miasta przy Placu Sobieskiego.
A oto krótki opis z prasy wraz ze zdjęciem:

Cetnarsky Goods - Bracia Cetnarscy

„Za Jana i Stanisława Cetnarskich w Łańcucie pojawiła się elektryczność, wybudowano sieć wodociągową i wybrukowano chodniki. W mieście powstały też budynek sądu, gimnazjum oraz koszary wojskowe. Ale obaj bracia zasłynęli głównie z tego, że to za ich czasów w Łańcucie powstały wille i domy w ogrodach. Imieniem i nazwiskiem Jana Cetnarskiego nazwano w Łańcucie ul. Browarną, zaś Stanisław jest honorowym obywatelem miasta. Obaj mają teraz pomnik w Łańcucie. Figury Cetnarskich umieszczono na stylowej ławeczce.”

Wzorem braci Cetnarskich dążymy do tego aby osiągnąć pełną doskonałość w tym co robimy.

Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie
Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie